PRODEJNA je po dobu rekonstrukce UZAVŘENA. K dispozici je pouze výdej předem objednaného (e-shop, e-mail, telefonicky). Děkujeme za pochopení. Nová adresa v kontaktech.

O nás

Provozovatelem e-shopu je společnost TOP ABRASIVE s.r.o., která byla založena v roce 2007 díky zkušenostem nasbíraných za více než 15 let působení v oboru brusiva. Po mnohaleté zkušenosti s provozováním eshopu www.topabrasive.cz a komunikaci o potřebách zákazníků vznikl v roce 2022 internetový obchod brousimedoma.cz s vybraným sortimentem pro broušení a leštění v domácích dílnách.

V našem sortimentu najdete produkty světových značek, které pro Vás sami vybíráme a testujeme, a proto si za jejich kvalitou stojíme. Naším cílem je nabídnout řemeslníkům a hobby kutilům kvalitní brusné nástroje určené profesionálům za dostupnou cenu a v potřebném množství. Rychlé odeslání vaší objednávky je pro nás jedna z nejvyšších priorit. Díky expedici z našeho vlastního skladu odesíláme většinu objednávek zboží skladem ještě v den, kdy byla objednávka přijata. Spolupracujeme s předními přepravními společnostmi, které Vám zásilku doručí již následující pracovní den od jejího odeslání.

S výběrem produktů Vám rádi poradíme na zákaznické lince +420 601 593 939 nebo na emailu objednavky@topabrasive.cz.

  • Ceny zboží v prodejně jsou stejné jako v e-shopu, můžete si tak předem vytvořit rezervaci zboží k jeho osobnímu vyzvednutí bez čekání.
  • Zboží si u nás můžete objednat z pohodlí Vašeho domova nebo nás přijeďte navštívit do naší kamenné prodejny v Lužanech
  • Najdete nás v hospodářském statku vedle zámku Josefa Hlávky v Lužanech u Přeštic. Můžete se spolehnout, že u nás vždy bez problémů zaparkujete.

Máte nějaké otázky? Zodpovíme je. Prosíme o pečlivé vyplnění kontaktních údajů.

Nevyplňujte toto pole: